“İnsan, kıyıyı gözden kaybetme cesareti olmadan yeni denizler keşfedemez." - Andre GIDE

Denizcilik dünyası son yıllarda hem yerel hem de global olarak keyif verici birçok gelişmeyi bizlere sunuyor. Büyüyen fuarlarımız, artan marinalarımız ve ikinci el tekne alışverişinin her geçen yıl daha güvenli hale gelmesiyle sektöre olan inancımız artarak devam ediyor.

Sektör profesyonelleri olarak yıllarca biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübeyle “PORTOFİNO YATÇILIK" markası adı altında, yepyeni bir heyecan içinde bir araya geldik. Yatçılık tutkumuzu siz deniz severlere, ayrıcalıklarla dolu bir deneyime dönüştürerek sunmayı arzu ediyoruz. Portofino kurucularından;

Oğuzhan ÖZDEN,

Kariyerinin 20 yılını lüks segmentte yer alan otomotiv ve denizcilik markalarının Türkiye distribütörlerinde üst düzey yöneticilik pozisyonlarında geçirmiştir. Bundan böyle sahip olduğu engin tecrübesiyle Portofino Yatçılık'ın yurt içi ve yurt dışı satış operasyonlarına yön verirken güvenilir danışmanınız olarak rol alacaktır.

Sezgin DÜNDAR,

Kariyerinin 10 yılını yat inşası, satışı ve test kaptanlığı görevlerinde geçirmiştir. Deneyim ve bilgisiyle Portofino Yatçılık müşterilerine satış sonrası servis ve özellikle doğru tekne seçimi konularında rehberlik ederek siz değerli dostlarımızın keyifli ve kazançlı bir şekilde tekne sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Teknelerinizin satış-pazarlama faaliyetlerini; Türkiye'de Kalamış Marina içinde bulunan merkez ofisimiz, Avrupa'da Cenova ofisimiz, Amerika'da ise Miami ofisimizde görev yapan profesyonel ekibimizle yöneterek sizlere bu konuda eksiksiz hizmet vermeyi garanti ediyoruz.

Bu kapsamda sahip olmayı hayal ettiğiniz bir tekneyi Türkiye'de hemen görebileceğiniz zengin ikinci el portföyümüzden veya aynı kolaylıkla, ikinci el satış sistemimize dahil edilmiş yurt dışındaki kontratlı tekne portföyümüzden seçebilirsiniz.

Satış ofislerimizde görev yapan profesyonel ekibimiz, yapacak olduğunuz yurt içi yurt dışı tüm tekne ziyaretlerinizde teknik kontroller, hukuki prosedürlerin işletilmesi ve nakliye operasyonlarının organize edilmesinin yanı sıra tercümanlık desteği gibi satınalma süreçlerinin her adımında sizlere doğru ve güvenli alışveriş imkanı sağlayacaktır.

Portofino Yatçılık uzmanlığıyla deneyimlerinize değer katmayı arzu eder, sonu olmayan bir gökyüzü ve deniz kokulu günler dileriz.

Saygılarımızla