portofino
NAKLİYE ve TRANSFER
NAKLİYE: Yurt içinden veya yurt dışından satın aldığınız teknenizin bulunduğu yerden istediğiniz limana transferi konusunda; zaman, maliyet ve mevzuat gibi detaylar azami özen göstermeniz gereken konuların başında gelir. Portofino Yatçılık olarak tüm bu süreçlerin yönetimi konusunda sizleri yalnız bırakmıyor; uzman firmalar ile yapmış olduğumuz iş ortaklıklarıyla teknenizi dilediğiniz yere sorunsuz şekilde ulaştırıyor ve bu konuda optimum taşıma alternatiflerini üretiyoruz.
portofino
Gemi ile taşınmasına karar verilen operasyonlarda; nakliye sürelerinin gözetilerek tatil planlarınızı etkilemeyecek şekilde organize edilmesi, uygun fiyatların alınabileceği doğru taşıma takvimlerinin belirlenmesi ve mevzuat prosedürlerinin işletilmesi,
Kara yolu ile taşınmasına karar verilen operasyonlarda; uygun taşıma özelliklerine sahip nakliye vasıtasının seçilmesi, yükleme organizasyonunun yapılması ve muhtemel riskler hesaplanarak doğru taşıma sigortalarının yapılmasında profesyonel çözümler sunuyoruz.
portofino
TRANSFER: Yurt içi/yurt dışı 2.el veya fabrikadan sıfır satın aldığınız teknenizin istediğiniz limana transferi konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olabilir. “Portofino Profesyonelleri" seyir programınızı sizler için 3 farklı avantaja çevirebilir:
portofino
1-Eğitim Programlı Transfer: Eğitmen seviyesinde olan kaptanlarımız eşliğinde teknenizin bulunduğu yerden demirleyeceği limana kadar yapacağı seyir tecrübesini yaşayıp tüm detayları ile teknenizi tanıyabileceğiniz transfer seçeneğidir.
portofino
2-Tatil Programlı Transfer: Satın aldığınız tekneyle eşsiz bir tatil rotası oluşturarak yolculuk sürenizi harika bir deneyime dönüştürebileceğimiz transfer seçeneğidir.
portofino
3-Ticari Transfer: Teknenizin en kısa sürede, en düşük maliyetler ile güvenli şekilde varacağı limana ulaşmasını sağladığımız transfer seçeneğidir.