portofino

GÜVENLİ SATIŞ SÜRECİ

Portofino Yatçılık profesyonelleri bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yurt içi ve yurt dışı birçok tekne satışı, nakliye, bakım-onarım ve danışmanlık konularında hem anlaşmalı olduğu çözüm ortaklarının hem de tekne sahiplerinin güvenini kazanmış nitelikli bir takımdan oluşmaktadır.

Sahip olduğu birikim ve tecrübeyle yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerinizde dürüst bir yol gösterici olarak size rehberlik eder.

portofino

Aradığınız tekneyi bulma noktasında; uluslararası engelleri ortadan kaldırılarak zengin bir portföy içinden farklı alternatifler sunar.


portofino

Satış ve satış sonrası tüm operasyonu tek merkez tarafından yönetir, bu süreçte sizlere iletişim zorluğu yaşatmaz.

portofino

Ödenecek hizmet bedelini ve maliyetleri alışveriş öncesi taraflar ile paylaşır, satış anında sürpriz maliyetlerin çıkmasına izin vermez.

portofino

Tüm satınalmalarda uluslararası kontrol prosedürlerini uygular.

portofino

Alıcı ve satıcıyı süreç boyunca düzenli olarak bilgilendirir, uluslararası mevzuata uygun olarak hazırlanmış kontratlar yardımıyla Alıcı ve Satıcı her yönüyle garanti altına alınmış olur.

portofino

Her zaman ziyaretinize açık satış ofisleri, sizlere zaman ayırmaktan mutluluk duyacak profesyonel ekibiyle memnun kalacağınız hizmeti garanti eder.